Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO - Search Engine Optimization) jest to zestaw działań mających na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych po wpisaniu określonego słowa lub frazy. Najpopularniejszą wyszukiwarką na polskim rynku jest google.pl, z której korzysta ponad 95% internautów. Pozycjonowanie można podzielić na działania wewnętrzne na stronie internetowej (on page) oraz zewnętrze niezwiązane z pozycjonowaną stroną (off page). Prace on page polegają na optymalizacji serwisu internetowego zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek. Działania off page polegają na zdobywaniu wartościowych linków do pozycjonowanej strony, które świadczą o popularności serwisu w sieci.
Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała

Korzyści z pozycjonowania strony

N

Stały i stabilny wzrost sprzedaży

Pozycjonowanie prowadzi do wzrostu widoczności strony w wynikach wyszukiwania co przekłada się na wzrost odwiedzin i dochodów

N

Tania i skuteczna reklama

Pozycjonowanie stron stanowi kompleksową promocję Twojej strony w Internecie, a dzięki skoordynowanych działaniom jest zarazem najskuteczniejszą formą reklamy

N

Pełne wykorzystanie potencjału strony

Bądź tam gdzie są Twoi klienci, dzięki wysokim pozycjom możesz dotrzeć do nowych klientów, którzy szukają inforamcji w Internecie

N

Zwiększony prestiż marki i firmy

Obecność strony w wyszukiwarkach na wiele kluczowych fraz związanych z branżą buduje wiarygodność Twojej firmy w oczach klientów

Jak pozycjonujemy strony internetowe

Analiza potrzeb i dobór fraz

Przed przystąpieniem do pracy wykonujemy analizę potrzeb klienta i dobieramy odpowiednie frazy do pozycjonowania

Audyt i optymalizacja strony

Sprawdzamy również kondycję Twojej strony internetowej i dokonujemy niezbędnych zmian w kodzie strony

Zdobywanie wartościowych linków

Pozyskujemy tylko takie linki, które mają wysoką wartość w oczach Google

Monitorowanie i raportowanie

Przez cały okres współpracy raportujemy nasze działania i udostępniamy narzędzia do śledzenie pozycji strony

Właściwy dobór fraz

Kluczem do sukcesu nie są wyłącznie wysokie pozycje ale przede wszystkim prawidło dobrane słowa kluczowe, które będą generowały ruch na stronie. Dodatkowo muszą być dobrane w taki sposób aby były zgodne z ofertą firmy. Sprawdzamy jakie frazy opisują działalność firmy i produkty na stronie, a następnie sprawdzamy jakie wyrażenia wpisują w wyszukiwarkę użytkownicy szukający Twoich usług i produktów. Dzięki narzędziom Google mamy możliwość sprawdzenia, które frazy są najczęściej wyszukiwane i przynoszą największą liczbę odwiedzin.

Optymalizacja

Po wybraniu odpowiednich słów kluczowych wykonujemy audyt strony i przygotowujemy raport, który będzie zawierał wytyczne jakie należy wdrożyć na stronie. Dobra optymalizacja pozwala na zwiększenie potencjału strony oraz na zdobycie przewagi nad konkurencją. W ramach optymalizacji między innymi redagujemy prawidłowe metatagi (title, description, keywords), poprawiamy treść na stronach aby były zgodne z słowami kluczowymi, budujemy prawidłowe linkowanie wewnętrzne, dopisujemy znaczniki „alt i „title” przy zdjęciach i grafikach.

Zdobywanie linków

Do strony pozyskujemy linki, które wyglądają na naturalne i mają wysoką wartość. Linki zdobywamy ręcznie budując strony zapleczowe, prowadząc dyskusje na forach lub komentując wpisy na blogach umieszczając wpisy gościnne na innych stronach, umieszczając wizytówki firmy w katalogach. Taki model zdobywania odnośników do strony pozwala zminimalizować możliwość otrzymania kary od Google.

Modele rozliczania

Stosujemy dwa modele rozliczania: płatność za efekt lub opłata abonamentowa połączona z premią za sukces. W większości przypadków proponujemy płatność za osiągnięcie pozycji w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. W niektórych sytuacjach korzystniejsza dla klienta jest opłata abonamentowa, gdzie klient płaci stałą opłatę za konkretne działania marketingowe oraz premię za osiągnięcie wysokich pozycji. Do każdej faktury dołączamy raport z pozycjami strony lub wykonanych działań.

Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko-Biała
Kontakt pozycjonowanie stron BirdMedia.pl

Skontaktuj się z nami

Masz pytania bądź wątpliwości dotyczące zamówienia? Potrzebujesz wyceny? Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Zamów pozycjonowanie Twojej strony internetowej.